Citizen Radio Controlled — zegarki w sklepie Zegarmistrz.com

Obecnie godzinę ludzie mają zawsze pod ręką. Wszystko dzięki wielofunkcyjnym, nowoczesnym smartfonom. Mimo to, oryginalne czasomierze nadal pozostają w modzie. Aby podołać coraz bardziej rozwijającej się technologii, producenci zegarków dodają do nich coraz to nowsze funkcje. Dzięki temu ta biżuteria na rękę staje się coraz bardziej precyzyjna i wytrzymała. Właśnie za takie można z pewnością uznać zegarki firmy Citizen. Ich linia Radio Controlled bardzo dokładnie odmierza czas, a ich zegarki pięknie będą prezentowały się na ręce niejednej osoby.
Citizen Radio Controlled

Zegarek Citizen Radio Controlled — co go wyróżnia?

Tym, co wyróżnia zegarki Citizen Radio Controlled, jest sterowanie czasem przy pomocy zegara radiowego. Dzięki temu jest on bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga niemal żadnej ingerencji użytkownika. Citizen do produkcji swoich zegarków wykorzystuje tylko najlepszej jakości materiały. Dostępne są wersje wykonane ze stali oraz Super Titanium. Jest to bardzo trwały materiał, który wyróżnia się niezwykłą odpornością na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to więc zegarek na długie lata.

Funkcjonalności zegarka Citizen Radio Controlled

Tym, co wyróżnia zegarki z linii Radio Controlled, jest duża liczba funkcji, jakie posiadają. Przede wszystkim użytkownik ma do wyboru modele, które pokazują cyfry, indeksy lub połączenie cyfr z indeksami. Dzięki temu do wyboru jest bardziej sportowa lub elegancka wersja. Zegarek posiada klasę wodoszczelności 100 lub 200 M, w zależności od konkretnego modelu. Pozostałe funkcje to wieczny kalendarz, funkcja stref czasowych (GMT), datownik, stoper, timer oraz alarm. Zegarki Radio Controlled sprawdzą się więc w każdej sytuacji.

Zasada działania zegarków Radio Controlled marki Citizen

Tym, co wyróżnia zegarki Citizen Radio Controlled spośród konkurencji, jest kontrolowanie czasu przy pomocy zegara radiowego. Zegarki sczytują informacje przy pomocy fal radiowych wysyłanych z Frankfurtu. Dzięki temu ich sterowanie jest całkowicie automatyczne. Użytkownik nie musi samodzielnie zmieniać daty czy strefy czasowej. Ponadto zegarek automatycznie zmienia godzinę w przypadku zmiany czasu na letni lub zimowy. Dzięki zegarkom Radio Controlled użytkownik zawsze będzie miał pewność, że urządzenie wskazuje poprawną godzinę.